מחול בבית: הוראות הרכבה // 18 באוקטובר

'הוראות הרכבה' הוא מופע סולו הבוחן את אפשרויות הפירוק וההרכבה של הגוף האנושי ושל הסובייקט על הבמה. המופע משלב פרפורמנס פיזי ייחודי ומפורט יחד עם סאונד אקספרימנטלי בחלל מעבדתי, ומייצר חוויה רב-חושית עוצמתית. אורך המופע כ - 45 דקות והוא כולל עירום חלקי.

הגוף ב'הוראות הרכבה' נמצא בשינוי תמידי. מעין מהות שנמצאת בתהליך אינסופי של הצטברות, שיכחה, הפשטה והיווצרות מחדש. דרך מחזורים אלה של התפרקות והתארגנות, הגוף משיל את צורותיו מתוך ניסיון לחשוף ולהתמיר רגשות וזכרונות ראשוניים, ולעבד אותם לכדי חוויית עצמי אחרת, שאינה ממושטרת ומוכתבת מראש. על הסף שבין הבשרי והמופשט, הארוטי והאבסורדי, האינטימי והמנוכר, הגוף הופך לשלם גם בהיותו חסר ומחורר.


“This black-and-white solo work is graphic, stark, and brilliantly paced. Thanks to his clinically precise performance and thoughtful dramaturgy, Vidan paints compelling and evocative images and avoids simplistic narratives."
יבגני בוריסנקו מאתר ביקורות המחול הגרמני  Tanzschreiber  (קישור לביקורת המלאה)


קרדיטים:
כוריאוגרפיה וביצוע: ניר וידן
אמנית סאונד: תומר דמסקי
דרמטורגיה: רן בראון, ארי טפרברג, דיטהילד מאייר
מחקר פילוסופי ודרמטורגיה: שרון כהן
ניהול חזרות: תמר קיש
תאורה: עופר לאופר, אמה ג'וליארד

היצירה נוצרה בתמיכת מועצת התרבות של מפעל הפיס, מחלקת התרבות של סנאט העיר ברלין, מרכז Tanzfabrik בברלין ותכניות שהות-אמן של מרכז 'כלים' לכוריאוגרפיה בבת-ים ושל סטודיו יסמין גודר ביפו.

המופע בתיאטרון הבית מתקיים בסיוע המחלקה לאמנויות, אגף התרבות, עיריית ת"א-יפו וקרן יהושע רבינוביץ' לאמנויות תל-אביב


18 באוקטובר , שלישי 21:00 לרכישת כרטיסים