מחול בבית - סטודיו פתוח // 27 באוקטובר

תיאטרון הבית פותח בסדרת מופעי סטודיו, בכל סוף שבוע אחרון של כל חודש, בהם נציע לקהל שלנו לבוא להופעות סטודיו אינטימיות של מיטב יוצרי המחול העצמאיים בישראל. מרחק אפס מהרקדנים והפרפורמרים, עבודות חדשות, רצות או בתהליך והקהל משלם בסוף המופע כראות עיניו - אין מכירת כרטיסים מוקדמת אך ניתן להשאיר הודעה בטלפון או במייל ולשמור מקום.

המופע מתקיים ביום שישי ה27 לחודש אוקטובר בשעה 21:00, בתיאטרון הבית בנועם 5 יפו

לשמירת מקום - לחצו כאן

לשמירת כרטיסים טלפונית - 03-9054421

לוח המופעים

דו"ח המבקר

והפעם אתיקה....
האדם הינו יצור חופשי וזכויותיו הבסיסיות מבוססות על ההכרה במעמדו האנושי והיותו יצור חי.
כיבוד ערך הפרט הוא חובה ובמיוחד כאשר הוא פגוע.
כאן נכנסת אתיקה שהיא ענף של פילוסופיה המגנה על מושגים כמו התנהגות טובה / רעה.

השראה לחומר התנועתי הינה מתוך הנושא של זכויות אדם ואתיקה ומקרים ספציפיים אותם בחרו לנתח הפרפורמרים תנועתית.

כוריאוגרפיה וביצוע: סטפן פרי וצחי כהן

___________________________________________________________________________________________________

מחשבות קרות מוקלטות

דואט בין שתי דמויות היברדיות- חצי חפץ חצי אדם

העבודה מזמנת התבוננות במערכת יחסים שמשתנה, באמצעות פעולות שהן ביטוי מובהק של אהבה ודאגה והיפוך המשמעות שלהן תוך כדי הריקוד. אני נותנת לתנועה ולתגובות הגופניות לגלות איך הרצון שלי להיות נאהבת משנה את דמות האהוב עצמו, כך האדם עליו אני נשענת הופך פשוטו כמשמעו למשענת, לחפץ,  ההובלה הופכת לדחיפה והשחרור של מישהו אהוב לזניחתו.

כוריאוגרפיה: בשמת נוסן
שותף ליצירה: צחי כהן
רקדנים: ג׳יאני נוטרניקולה, קורינה פריימן
Nispach- Ed Terner : מוסיקה
Easily Led - Smog


אודות היוצרים:

בשמת נוסן - למדה באולפן למחול של הדה אורן ובתיכון לאמנויות תלמה ילין ובית הספר למחול בת דור. רקדה בלהקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק ובלהקת המחול בת-שבע. יוצרת עצמאית מורה לגאגא ומנהלת אומנותית של התוכנית להכשרת מורי גאגא.  זכתה במלגות קרן התרבות אמריקה ישראל,ומשרד התרבות  זוכת פרס רמקו לאמן מבטיח.

סטפן פרי – למד בקונסרבטוריון ובאופרה של פריז ,רקדן לשעבר בבלט מונטה קרלו ובלהקת המחול בת שבע. זוכה בפרס יאיר שפירא לרקדן השנה. כיום מורה בכיר לגאגא (שפת התנועה של אוהד נהרין) ורפרטואר של להקת המחול בת שבע בארץ ובחו"ל. כמו כן עוסק סטפן במוסיקה ובבחירות מוסיקליות של הקטעים והשילוב שלהם.

צחי כהן – למד במגמה למחול בקיבוץ געתון, בן טיפוחיה של יהודית ארנון ז"ל. רקדן לשעבר בלהקת המחול הקיבוצית , קבוצת נעה דר, ברק מרשל ועוד יוצרים עצמאיים רבים. יצר עבור פסטיבל המחולות כרמיאל, פסטיבל עכו, פסטיבל שפיצים, פסטיבל גוונים במחול ועוד. כיום סטודנט לתואר שני במשפט וטכנולוגיה ומנהל אמנותי של ביה"ס למחול קלור בכפר בלום ובראש פינה.