מחול בבית: סטודיו פתוח // 24-25 בנובמבר

תיאטרון הבית ממשיך עם סדרת מופעי הסטודיו, בכל סוף שבוע אחרון של כל חודש, מציעים לקהל שלנו לבוא להופעות סטודיו אינטימיות של מיטב יוצרי המחול העצמאיים בישראל. מרחק אפס מהרקדנים והפרפורמרים, עבודות חדשות, רצות או בתהליך והקהל משלם בסוף המופע כראות עיניו - אין מכירת כרטיסים מוקדמת אך ניתן להשאיר הודעה בטלפון או במייל ולשמור מקום.


Locker Room

עבודותיהם של: גל לוינסון, דנה חפוטה, מור ג'סיקה מזרחי, לילה רוז'ייר
ערב של 4 יצירות קצרות מאת 4 יוצרות מפתיעות מציע טעימה ממה שבועט בפנים.

משך הערב: כ-40 דקות

יום ששי 24 בנובמבר 21:00  לשמירת מקום

יום שבת 25 בנובמבר 21:30 לשמירת מקום

לשמירת מקום טלפונית: 03-9054421

איור: אורי יששכר


יחסית 

קטע מחול, פרפורמנס עם אביזר כדור גומי בו אני חוקרת יחסים, מצב וגבולות אל מול אותו חפץ רנדומלי.

על היוצרת: גל לוינסון, רקדנית ויוצרת בתחילת דרכה, למדה במסלול להכשרת רקדנים של ורטיגו.

בשנתיים האחרונות עובדת כרקדנית בלהקה של ניר בן גל וליאת דרור ולומדת מחול והוראה בסמינר הקיבוצים.


ליווי אמנותי מאת: סהר עזימי ומנחי התכנית ליצירה 'פידבק'

חופשים קטנים

זהו סולו פיזי, בו אני מנסה לשים סימני שאלה על ההתנהלות שלי כבן אדם בתוך חברה, ואיך נקודות החיכוך שלי עם העולם החיצוני פותחות צוהר אל עולמי הפנימי, המוסתר.

אני נעזרת בשפה תנועתית שמושתתת על שבירות ופירוק, שבאמצעותה אנסה לאבד את תחושת גבולות הגוף, ולהגחיך את קיומי הפיזי. הפירוק והחיבור מחדש הם השפה דרכה אני מתקיימת. באמצעות שימוש בפס קול 'פרשני', אני פותחת פתח לקהל לצלול פנימה אל נבכיי, ודרך המקרה הפרטי שלי, מתעוררות לי שאלות על ההתנהלות האנושית בכלל, ועל המגבלה המסוימת שקיימת בהבנת ה'דקדוק הפנימי' של האחר. ליווי אמנותי: סהר עזימי ומנחי התכנית ליצירה 'פידבק'.

על היוצרת: דנה חפוטה, רקדנית ויוצרת עצמאית. בוגרת האקדמיה למחול בירושלים, תכניות היצירה 'פידבק' בליווי סהר עזימי ו'ארט אקסלרטור' מטעם מחול שלם.   בין עבודותיה: יצירתה 'Measure me' השתתפה באירועי 'פקטורי 3' במוזיאון חיפה, ובערב 'highs&lows' בגלריית 4bid באמסטרדם


AVoidDance  

"סולו במחול בו אני מציגה דרכי התמודדות והסתגלות תנועתיים עם מצב המנעות. הימנעות היא מעשה של התרחקות או מניעת התרחשות, שנוצרו בעיקר מתוך פחד מדחייה. בעבודה זו אני חוקרת את הפער בין ההתרחשות והרעש הפנימיים אל מול חוסר הפעולה הפיזית. העבודה נוצרה בליווי אמנותי מאת סהר עזימי ומנחי התכנית ליצירה 'פידבק' ונמצאת בשלבי מחקר ופיתוח.
מוזיקה: Beyond the Wizards Sleeve, Votiv, Ricky Gervaise- Inside the actors studio.

על היוצרת: מור ג'סיקה מזרחי, רקדנית ויוצרת בתחום המחול העכשווי ו-וידאו דאנס, רקדה בלהקת המחול תיאטרון נדין בומ. יצרה את הפרויקט Voice of Pink איתו הופיעה והציגה בפסטיבלים ArtLoverGround Modern Panic בלונדון וב- Moving Body Dance Acreening בורנה.עריכה מוזיקלית: רוני אמיתי 


Aquilone


דואט השואב השראה מריקוד איטלקי מסורתי הנקרא פיציקיאטה. העבודה חוקרת את היחסים גבר/אישה בתוך טראנס. הרקדנים מתקשרים דרך חלל, מקצב ותנועה. בין מאבק, שלווה ומניפולציה, הם מנסים למצוא דרך אל מחוץ לתסבוכות האהבה.

 

רקדנים: לילה רוז'ייר וג'יאני נוטרניקולה מוזיקה: יוסטון מאק . העבודה תוצג ב 24.11

לילה רוז'ייר- להקת המחול לילה רוז' . להקת המחול לילה רוז' הוקמה במאי 2015 בפריז, היצירה הראשונה "טריבוס" (2015) והסולו "ילדה" נוצרו תחת תכנית שהות אמנותית באיטליה. הלהקה פועלת בישראל משנת 2016 בשנה זו נוצרה העבודה האחרונה "אקווילון" שנעשתה בשיתוף עם המוסיקאי יוסטון מאק.


ילדה

נוצר ב "Palazzo Legari", פריז - אנסמבל אמנותי פרפורמטיבי.

 

רקדן מתפתח בסביבה דמיונית, לסירוגין בין אנרגיות חזקות וחן לתחושת מקצב חזקה.

 

רקדנית: לילה רוז'ייר מוזיקה: אלסנדרו ראלי . העבודה תוצג ב 25.11