מחול בבית: סטודיו פתוח- BN2

רותם תש"ח חוזר לתיאטרון הבית עם העבודה BN2  לחמש הרצות אחרונות!

 על העבודה: "בשנים האחרונות שואלים אותי הרבה חברים טובים, שותפים מזדמנים לסקס ואפילו סטרייטים שנקרו בדרכי באקראי - איזה מין ספורט אני עושה: אם אני הולך למכון כושר, איזה סטים של איזה תרגילים אני עושה, כמה פעמים בשבוע, והאם זה קבוע. כשאני אומר שאני לא הולך למכון כושר, ולא מפרט הרבה מעבר לכך, הרבה מתקוממים - מה כל כך קשה לתאר? כאילו יש איזה סוד שאני מנסה להסתיר... בעבודת הסטודיו הנוכחית אציג לראשונה את הפרקטיקה היומיומית שלי. תוך כדי אנסה לשתף בחומרים אוטוביוגרפיים ואציג מעין ארכיאולוגיה תנועתית - חפירות. ארצה גם לקשר את הדברים לשאלות למה ריקוד כמקצוע, למה במה. זה יהיה מאולתר ובכל פעם קצת שונה."

About the piece:

During these past few years I am repeatedly asked by good friends, by casual sex partners and even by straight people I have come across - what kind of sport I do: do I go to the gym, what sets of what exercises do I do, how many times a week do I practice and whether or not I practice on a regular basis. When I say I don’t go to any gym and especially if I don’t go into too many details afterwards many protest - why is it so hard to describe? As if I have a secret magic way of keeping in shape I try to keep to myself… In this studio piece I will present my daily practice. While doing so I will also share autobiographical information and will present a kind of movement genealogy. I would also like to address questions such as why I’ve chosen dance as a profession, why stage. The piece will be improvised and so each time a bit different.

Dramaturgy: Ran Brown


תיאטרון הבית ממשיך עם סדרת מופעי הסטודיו, בכל סוף שבוע אחרון של כל חודש, מציעים לקהל שלנו לבוא להופעות סטודיו אינטימיות של מיטב יוצרי המחול העצמאיים בישראל. מרחק הוא אפס מהרקדנים והפרפורמרים, עבודות חדשות, רצות או בתהליך והקהל משלם בסוף המופע כראות עיניו - אין מכירת כרטיסים מוקדמת אך ניתן להשאיר הודעה בטלפון או במייל ולשמור מקום.


חזרה ללוח המופעים