סטודיו פתוח - גבול בלתי נראה // 17 באפריל

סטודיו פתוח מרובע שעומד על הגבול, ארבע עבודות מחול קצרות ובתהליך.

IN-VISIBLE US

הֲיִי לִי הֵד, שֶׁאֶשָּׁמַע תִּהְיִי לִי עֵינַיִים, שֶׁאֵרָאֶה וָאֶהְיֶה לָךְ, שֶׁנִּיפָּגֵשׁ.

יוצרת: אירנה פאיוק
רקדנים/ רקדניות: אירנה פאיוק, בר פרום, הדס טובול, נעומי דרעי, שחר בן עמי, שלומי גולן
אורך: 20 דקות.

גבול דק

גבול עצמי, גבול פנימי, גבול חיצוני, אנחנו מוקפים בכל כך הרבה גבולות מכל עבר. גם בתוכנו אנו מתגלים הגבולות השונים שאנו מציבים לעצמנו, שאנו ניצבים מולם, שאנו מגבילים את עצמנו ומוגבלים ע"י הסביבה. מהו אותו גבול דק, המפריד בינינו לבין עצמנו ובינינו לסביבה ולסובבים אותנו. כיצד אנו מתנהלים בתוך המציאות הגבולית, או גבולות המציאות השרויה סביבנו, בינינו, בתוך עצמנו. מסע גבולי, העובר בין הגבולות העצמיים, הפנימיים שבתוכנו, לבין הגבולות המניעים אותנו מבחוץ.

יוצרת ומבצעת: נירית רכבי.
אורך: 20 דקות.

נקבה

מה היה קורה אם נשים היו נולדות לעולם בו היתה קיימת אלוהימא. האם עדיין היתה נוצרת חווה, אם כל חי, והיא היתה האישה הקדמונית?  או שלילית היתה נשארת האישה הראשונה? ובמקום מרדנית ולא צנועה, היא היתה הופכת מודל של אישה חופשיה.

כוראוגרפית ובמאית: שרון שלומי
רקדניות יוצרות: אלה גרינבאום, מעין יוחנן שוחט ושרון שלומי.
אורך: 10 דקות.

I Miss You

עבודת מחול שנוצרה בעקבות וידאו דאנס בשם "רצועות" שנוצר במהלך הסגר הראשון של תקופת הקורונה. הוידאו  צולם במגבלת ה100 מטר בחדרה הפרטי של היוצרת, והתנועות הוגבלו למרחב זה, הוידאו הורכב מרצועות קצרות של תנועה שחוברו לכדי רצף תנועתי אחד. לאחר מכן עברו התנועות אדפטציה למרחב הבימתי במסגרת רזידנסי במרחב האקווריום של להקת המחול פרסקו בתחנה המרכזית והפכו לפעולה מתמשכת של ריקוד, העבודה שנוצרה הופיעה פעם אחת בשנת 2020 במרתון המחול As Is בסדנאות הבמה בתל אביב באוצרותו של ינעקל'ה פילצר. העבודה מתמודדת עם מרחב המחייה הצטמצם ומביאה את חווית הבידוד הפרטית למרחב המשותף עם הקהל.

יוצרת ומבצעת: מיכל גיל
מוסיקה: מאיה פליקסברודט
אורך: 15 דקות

17 באפריל, שבת 20:00  לרכישת כרטיסים
 

שימו 3>:
ניתן להיכנס לאירועי תרבות רק עם הצגת התו הירוק, או תעודת החלמה או תעודת חיסון. בכניסה תתבקשו להציג את האישור.
אנו פועלים בהתאם למידע ולהנחיות התעדכנים תדיר באתר פורטל החירום הלאומי