יאללה בטטה // 16-18 ביוני

הבית מארח

יאללה בטטה | נעמי יואלי ויוסי מר חיים


פח האשפה של ההיסטוריה, הפרטית והקבוצתית,  מלא ב"מיושן": אנשים, מקומות, חפצים, זכרונות, סיפורים, טכנולוגיות ושפות נכחדות. ובכל זאת, מסתבר שבדברים הבלתי שימושיים האלה, שלכאורה אבד עליהם הכלח, מהבהבת איזו שלהבת דרכה העבר מאותת להווה וההווה לעבר.

כפרפורמרים, אנחנו מסרבים להיאחז בנוסטלגיה, כי אם שמחים שמחה גדולה לשחרר את המיושן בעזרת אסוציאציות משותפות לנו ולקהל ולעורר דיאלוג בין שפות שונות - שפת התיאטרון, שפת המוסיקה, שפת הסימנים.

יאללה בטטה משוטט בין מעשים ומעשיות, חלקם מצחיקים וחלקם לא. רובם, אנחנו מקווים, עד דמעות.

"מעבר ליצירתיות השופעת והבלתי נדלית של נעמי, טוב הטעם המאופק-פרוע הנדיר של שניהם, והבנה עמוקה של רגשושי הקהל החי - היה אפשר לחוש לא רק במנעמי האירוע המקסים ביותר הזה, אלא גם בחרדות תת-קרקעיות, בעצב הקשור במצב העניינים בכלל ובהזדקנויות בפרט. של כולנו.שפות התיאטרון ששני אמני-העל האלה משתמשים בהן בחן, בחסד ובלי רחמים עוברות בקלות של מופע סטנד-אפ המושתת על טרגדיה יוונית המבצבצת בין חרכי ההומור השובב, הטבעי, הלא-לוחץ. נפלא לחוות אינטימיות, רעות, קרבה פיזית ונפשית עם ישראליות נדיבה, מצחיקה ותרפויטית."(פרופ' שמעון לוי על "יאללה בטטה")16 ביוני , חמישי 20:00   לרכישת כרטיסים


17 ביוני , שישי 14:00 לרכישת כרטיסים


18 ביוני , שבת 20:00 לרכישת כרטיסיםקרדיטים:

יוצרים ומבצעים: נעמי יואלי ויוסי מר חיים

פיתוח רעיונות: דניאל כהן-לוי

עיצוב תאורה: אורי רובינשטיין

עיצוב סאונד: גידו מר חיים

ליווי חזותי: מאי אלון

מסיכה: אריקה ספיר

דימויים: רות גוילי

עיצוב גרפי: הילה פלאשקס

ניהול הצגה והפעלה: הודי בן עמי

ייעוץ הקרנות: ליאור לרמן

עין שלישית: מרית ג"צ בן ישראל

המועצה לתרבות ואמנות מפעל הפיס; מת״ן - קרן רבינוביץ; הקרן ליוצרים העצמאיים.


תודה מכל הלב ללסלי גרנות ולמיכל נאמן, שותפים לחיים, לליאוני שיין על הנדיבות, ליפעת זבירין וחזי עובד מעיריית תל אביב על העזרה הרבה.