הרשמה לנקודת אחיזה - ליווי תהליכי יצירה

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו אימייל
אנא הקלידו תיאור הפרויקט עליו תעבדו בתוכנית

נקודת אחיזה - ליווי תהליכי יצירה

נקודת אחיזה - ליווי תהליכי יצירה עם : נטלי צוקרמן.

פרויקט נקודת אחיזה החל עקב תשומת לב לרחשי השוק. יוצרים רבים מחפשים ליווי אמנותי/דרמטורגי לתהליכי היצירה שלהם עקב הבדידות הרבה שמלווה תהליכים מסוג זה אבל כלכלית לא יכולים להרשות לעצמם לשלם לתהליך שכזה.

אנחנו מציעים 12 מפגשים לאורך שלושה חודשים ליוצרים (במאים, כוריאוגרפים או עבודות סולו) שנמצאים בשלבי הפיתוח הראשונים של היצירה שלהם ומחפשים עין חיצונית שתשקף, תלווה ותתמוך. זה יכול להיות בזמן איסוף וחיפוש חומרים, זה יכול להיות אם יש לכם רעיון ראשוני ואתם צריכים עזרה לפתח אותו, אם יש לכם קבוצה של שחקנים/רקדנים ואתם רוצים לדעת איך לבנות ביחד איתם מופע וכדומה.

 המפגשים הינם קבוצתיים בליווי נטלי צוקרמן, דרמטורגית ומלווה אמנותית שעבדה בשנים האחרונות עם יוצרים רבים מתחום המחול והתיאטרון.

המפגשים יותאמו לסגנון היצירות של כל אחד מהמשתתפים והצרכים המסוימים של כל אמן, בהתאם לשלב שבו הוא נמצא בתהליך היצירה. 

 כל יוצר יקבל גם מפגש של שעתיים אחד על אחד עם נטלי.

כחלק מתהליך הקבלה ל"נקודת אחיזה" תתואם שיחה טלפונית עם נטלי רק כדי לברר את רצינות המועמד לתהליך העבודה. 


עלות התוכנית : 3,520 שח 

מועדי המפגשים: 12 מפגשים , כל יום ראשון, החל מה 23/12 בשעות 16:00-20:00

מספר המקומות מוגבל!

להרשמה יש למלא את הטופס פה בצד ימין : ) 

נטלי צוקרמן הינה יוצרת תיאטרון, מרצה, אוצרת ודרמטורגית. בין עבודותיה: Practice Makes Perfect והגוף האחר. אחת מיוזמות ומנהלות אמנותיות של  פסטיבל "תלויבמקום" בתל אביב. כדרמטורגית עבדה בין היתר עם האמנים ג'ייסון דנינו הולט ("לא מכניסה את זה הביתה", "Attempts on Her Life או בעברית אן"), רן בכור ("שרבר"), ודפנה זילברג ("תדגימי"), דנה רוטנברג, גלית ליס, אריאל בראון ועוד. בעלת תואר בחינוך ובימוי מסמינר הקיבוצים, בעלת תואר ראשון בהצטיינות יתרה בפרפורמנס מה-RCS בסקוטלנד ותואר שני בהצטיינות יתרה בתיאטרון באוניברסיטת תל אביב