סוד האינסוף של נעה // 15 באוקטובר- 16:00

מופע תיאטרון מחול לילדים ולכל המשפחה

דמיון וידע חוברים יחדיו במופע תיאטרון מחול שופע יצירתיות והומור, החושף את העולם המפתיע והמרתק של הפיזיקה המודרנית.  מושגים כמו ה"מפץ הגדול", "חלקיקים קוונטים", "האינסוף" ועוד מקבלים ביטוי נגיש, מוחשי וחוויתי באמצעות תנועה, מוזיקה וטקסט מקוריים.  הילדים וההורים מוזמנים להשתתף במשחק המופלא של החלקיקים ולגלות ביחד עם נעה את סוד האפשרויות האינסופיות.

החיבור בין הידע המדעי והביטוי האמנותי המייחד את המופע, בא מתוך הכרה עמוקה בערך של השיתוף בין התחומים ובפוטנציאל העצום ששיתוף זה יוצר הן מנקודת מבט יצירתית והן מנקודת מבט חינוכית. השותפות הזו מבקשת לעורר בילדים סקרנות באשר לטבע המציאות, היקום העצום סביבנו ומקומינו בו. ומעבר לידע עצמו, המופע מבקש לעורר את המחשבה והדמיון של הילדים לגבי האפשרויות החדשות שהידע הזה פותח בפנינו!

לגילאי 5-10 ולכל המשפחה!
משך: 45 דק׳

לצפייה בטריילר של המופע: https://vimeo.com/129297736

לצפייה בראיון קצר עם הכוריאוגרפית שרונה פלורסהיים : מה פתאום פיזיקה ומחול?


תאריכים וכרטיסים

1+1 על כל הכרטיסים >> [קוד הטבה: תודה_1]

15 באוקטובר, שלישי 16:00   להזמנת כרטיסים


מן הביקורות

"מופע מקסים.. מהנה ומעשיר מאד" (הבמה)

 "מופע מחול מיוחד ואחר, שמשלב מדע ואומנות, הומור וסקרנות ומוכיח שיש המון דרכים יצירתיות ללמוד על הקורה סביבנו." (סלונה)

"אחד המופעים המיוחדים שראינו לאחרונה. הצגה בעלת ערך מוסף רב" (תלאביבינט)

" תודה על המופע הנפלא. בני עמנואל בן ה3.5 ואני נהנינו ממנו מאד! אני פרופסור לפיזיקה במכון וויצמן – עכשיו אני יודע איך להסביר לבני מקצת מהפיזיקה המודרנית " Ulf Leonhardt


קרדיטים

רעיון, כוריאוגרפיה וניהול אמנותי: שרונה פלורסהיים // כתיבה ובימוי: עירית לוז // מוסיקה מקורית: אילן גרין // עיצוב תלבושות ואביזרים: נאוה שטר // עיצוב תאורה: עדי שימרוני     יעוץ מדעי: פרופ' דן מעוז, החוג לפיזיקה אוניברסיטת ת"א.

רקדנים שותפים ליצירה: ניתאי יורן, ניצן לדרמן/אור אבישי, אפרת לוי, צ'הירו טזורו, מעיין  חורש.

המופע נוצר במסגרת פרויקט "עפים" מיוזמת מפעל הפיס, נכלל ברפרטואר סל תרבות ותרבות לפריפריה ונבחר להשתתף באירועי חשיפה בינלאומית למופעי מחול לילדים בשנים 2015 ו 2017