תיאטרון הבית קורא // Honey, i'm home 28.12,1.1

Honey, i'm home 

תיאטרון הבית קורא I סיון בן ישי I #קריאות מבויימות

דברים שמעניינים אותנו:

1- טקסטים. טובים.

2- מה המבע והתוכן שפועם בישראלים שירדו (גיחי) ופועלים בחו״ל. איך מתנסח נרטיב ההגירה העכשווי והאם פה בארץ אנחנו יכולים למצוא את עצמנו בו?

3- איך נשמעת ונראית הצלחה אירופאית? או- מהו טקסט מקורי עכשווי שהתיאטרון הלאומי של ברלין (נגיד) מאמץ לרפרטואר שלו ואיך זה יכול להדהד השראה לכתיבה מקומית, בחירות רפטואר במוסדות תרבות מקומיים וכן - במה אנחנו רגילים לצפות, איך ולמה

במלים אחרות :

סיון בן ישי היא מחזאית ויוצרת ישראלית שגרה בברלין כבר כ5 שנים. לפני שנה, מחזה הביכורים שלה (מועדון המשברים הכפול ביותר שלך) הופק על ידי הDeutsches Theater, מחזה נוסף Woopidu Jew  הופק ב-Gorki Theater, [ומשם שני מחזות נוספים שלה עתידים לעלות במהלך 2018 בתיאטרון גורקי] ו… וועלק הגיע הזמן לחשוף קהל ישראלי לדרמה הזאת.

על כל היוצרים השותפים ועל אורחים נוספים ומעניינים - בהמשך :)

28.12

״מועדון המשברים הכפולים ביותר שלך״

מקהלה נטולת שם שרה על אלימות, מלחמה ופליטות, שרה על אבדן חיים, תשוקה, ואברי מין זכריים. שרה על זרות ותעשיית אמנות שצורכת אותה. ״כן. העיר שלי. מתה. וכולם מתים. שוכבים ערומים ברחובות, וגם אם ברחת ממנה את תמיד תשארי בתוכה. מתה. גם אם חשבת שהצלחת לברוח ממנה, את תמיד תשארי בתוכה. מתה. כמו עובר מת בתוך בטן.״ 


מועדון המשברים הכפולים ביותר שלך, נכתב עלידי סיון בן ישי והוצג בדויטשס תיאטר בברלין - הבימה, לא, יותר הפילהרמונית של גרמניה. 

בימוי: ג׳ייסון דנינו הולט

01.01

״The story of the life and death of the new bew wew woopidu jew״

בביצוע: סיון בן ישי

כרטיס לערב: 30 שח

כרטיס משולב לשני הערבים: 50 שח.


תאריכים וכרטיסים

28.12.17, יום חמישי בשעה 20:30 לרכישת כרטיסים

1.1.18, יום שני בשעה 20:30          לרכישת כרטיסים

כרטיס משולב מוזל לשני הערבים לרכישת כרטיסים

לחזרה ללוח המופעים המלא

להזמנת כרטיסים טלפונית: 03-9054421