פומו 3 // 19-21 בנובמבר

type n tention internet café: פומו 3# 

פסטיבל FOMO הוא אירוע שבודק את הקשר בין פעולות פרפורמטיביות לשידור חי באינטרנט. זוהי השנה השלישית של הפסטיבל והפעם הראשונה בו הוא מתארח בפסטיבל פרינט סקרין.

הפסטיבל השנה בודק את החוויה הפרפורמטיבית במרחב הצבורי דרך שלוש עבודות פרפורמנס המגיבות לחלל של אינטרנט קפה. האינטרנט קפה הוא מיכל של זהויות שוליים אשר מתקיימות במקביל ובנפרד ונשענות על הרשת. אנו בודקים את הקרוסאקשן של כניסה ויציאה אל המחשב, מושגים של פליטות, זהות ואנונימיות שנבדקים באמצעות המרחב הזה שהולך ונעלם מעולמינו. החלל הוא חלל דיוראמי, אולפני אשר משדר את עצמו ואת מה שמתרחש במחשבים במקביל. שלושה אמנים שונים ניגשים לחלל מנקודת מבטם, ניגשים לשידור החי עם שאלת המחקר שלהם והדגדוג הטרולי שלהם. כל העבודות הן עבודות משך הניתנות לצפיה באינטרנט קפה עצמו במוזיאון הטכנולוגי בחולון, או בשידור חי ברשת.
>>>
19.11
אורי זמיר שני גרנות ונבו רומנו  - עומד על רוח
עומד על רוח הינו מופע משך פרוע בסביבה דחוסה של דימויים משובשים עקב מספר רב של חיבורים חלשים. החיבור הדיגיטלי, החשמלי, הגופני, הרגשי ואולי אף האנושי יוצגו במלוא עניותם וחולשתם בגאווה.
>>>
20.11
עומר שיזף - WORG
העבודה worg היא ניסוי ביצירת אקסטנציה בדיונית למציאות ברשת. בדומה למהלך של פייק ניוז  העבודה מטמיעה מערכת סמלים אמנותית על ידי פעולה שיטתית בת חמש שעות של שישה אנשים שהרשת החברתית היא אמנותם.  המשתתפים מייצרים חוות בוטים אנושית הפועלת בשיטה של cultural jamming ומנסה לבדוק כיצד ניתן לפרוץ ולהטריל את כלכלת הדימויים והאובייקטיביות ברשת.  
>>>
21.11
Y?Y?Y ג׳ייסון דנינו הולט
היא סידרת אירועים שבודקת את תקשורת וקהילה דרך מתודולוגיה של שאילת שאלות והתעקשות על תשובות. במהלך המופע חמישה פרפורמרים ירכזו גוף שאלות ותשובות רחב עמוק דרך מחקר ברשת ומחקר אישי עם הנוכחים בחלל.  

פרפורמרים
יעל מור, שחר נץ, מיכאלה אלקין, אורי עובד

למידע נוסף וכרטיסים