פסטיבל FOMO // ב 13-15 באוקטובר

 

 פסטיבל פרפורמטיבי על חרדה בשידור חי


הפסיכולוג שלנו אמר לנו היום שאובססיה היא ביטוי לחרדה. פומו - Fear Of Missing Out. אנחנו שומעים את המילה הזאת המון לאחרונה. הפחד להחמיצ. התחושה שמשהו אחר, גדול יותר, חשוב יותר קורה איפשהו ואנחנו לא חלק ממנו. קמים בבוקר מול האייפון לפני השאכטה הראשונה, היוגה או הקפה, נרקוטים לריפרש חשים שעוקבים אחרינו כל היום ולא מבינים איפה הלייקים, איפה הלייקים ? מי יאהב אותי עכשיו?

תיאטרון הבית מזמין את העולם כולו לפסטיבל חדש שכולו על טהרת השידור החי. הפורמט הוא פשוט - עבודה במה שמהותן הקשר עם קהל הנמצא באולם והן עם הקהל בבית אשר צופה ביצירה בשידור חי. 

תנו הצצה בלו״ז - יש מלא דברים - תבינו מה בא לכם לראות מהתיאטרון ומה בא לכן לראות מהבית. חיבוק. 

לרכישת כרטיס משולב לכל הפסטיבל\

לרכישת כרטיס ליום חמישי

לרכישת כרטיס ליום שישי

לרכישת כרטיס ליום שבת- playground

 

1k -מיה לנדסמן (קרא עוד)  

למיה יש מעל 2,000 חברים בפייס, את רובם היא לא מכירה. באירוע זה היא תזמין כל אחד ואחד מהחברים הוירטואלים שלה לנסות לייצר רשת חברתית בשר ודם, לחשוף את המנגון ולעשות מזה כייף אכזרי.

* כניסה רק לחברים של מיה בפייס, אפשר לנסות לבקש חברות מראש - אבל לא בטוח היא תסכים.

למה לבוא לתיאטרון : כי זה חשוב ואפילו יש פה אמירה ויהיה פאן ואם אתם אשכרה חברים של מיה בפייס, אתם חייבים את זה לה, לעצמכם ולרוח התקופה. 

למה לראות מהבית : כי אתם לא חברים של מיה בפייס, והיא לא אישרה אתכם, אז מה תעשו? תפספסו?! 

 

קריסת מערכות - אמיתי מילוא. (קרא עוד)

אמיתי הוא מלך האימפרו הבלתי מעורער של סטודיו למשחק ניסן נתיב. כשהוא אומר שהוא רוצה לעשות עבודה בסקייפ בשני חללים שכולה על פערי מידע, שטויות, סודות ומוות. וואלק, נותנים לו.

למה לבוא לתיאטרון : כי לצחוק עובד יותר טוב בקהילה. אז למה לא ? 

למה לראות מהבית : כי אתם פדלאות ואנחנו קול עם זה. 

 

 

הכל מאת יאיר ורדי - יאיר ורדי. (קרא עוד)


הכל מאת יאיר ורדי, ­ יאיר ורדי. ליאיר ורדי יש המון לתת, כל מיני סוגים של נתינה. הוא מייעץ ועוזר ותומך ומתקן ובונה ומבשל ויוצר ורב (אבל יודע גם להשלים) ועושה כושר ומקשיב בקשב רב ועוד ועוד ועוד. יאיר רוצה לתת הכל. כל מה שאתם צריכים זה רק לבוא. יאיר כבר ידאג לשאר. 

* כניסה לגברים רווקים על הקשת הלהטבית בלבד. 

למה לבוא לתיאטרון : כדי לקבל את הכל מאת יאיר ורדי, יש לעמוד בקריטריון. עליך להיות רווק על הקשת הלהטבי״ת. זהו מופע ללא צופים - כל מי שמגיע לאולם יאיר נותן לו את הכל.


למה לראות בבית : יאיר גם יעזור לאנשים מהבית. גם נשים מוזמנות לבקש מהבית. אתם יכולים לבחון את איך כישורי הנתינה של יאיר מהבית ולהחליט אם אתם רוצים לבוא לקבל את הכל פנים מול פנים.  

 

 

פילטר : 18 - גיל סרי. (קרא עוד)

גיל בן 18 וזוהי עבודתו הראשונה בתיאטרון המקצועי. גיל הזמין את חברותיו, בנות גילו, לדבר על הדבר הזה, על החרדה הזאת, על הפומו הזה, על האובסס הזה, על מה יהיה עם זה, והוא רוצה ליצור מזה ושאתם תחליטו איך זה בדיוק יקרה ואיך זה ייראה.   


למה לבוא לתיאטרון : כי זאת עבודה של לייצר עבודת תיאטרון. עבודת תיאטרון צריכה קהל והמופע עצמו -הוא דווקא לא מושדר בלייב. אז מי שלא בא מפספס ! 

למה לראות בבית : אתם חלק קריטי ביצירת העבודה. אם לא תצפו בהם מהבית - איך הם ייצרו מחזה אינטרקטיבי בלעדיכן ?!