פסטיבל FOMO // ב 13-15 באוקטובר

 

 פסטיבל פרפורמטיבי על חרדה בשידור חי


הפסיכולוג שלנו אמר לנו היום שאובססיה היא ביטוי לחרדה. פומו - Fear Of Missing Out. אנחנו שומעים את המילה הזאת המון לאחרונה. הפחד להחמיצ. התחושה שמשהו אחר, גדול יותר, חשוב יותר קורה איפשהו ואנחנו לא חלק ממנו. קמים בבוקר מול האייפון לפני השאכטה הראשונה, היוגה או הקפה, נרקוטים לריפרש חשים שעוקבים אחרינו כל היום ולא מבינים איפה הלייקים, איפה הלייקים ? מי יאהב אותי עכשיו?

תיאטרון הבית מזמין את העולם כולו לפסטיבל חדש שכולו על טהרת השידור החי. הפורמט הוא פשוט - עבודה במה שמהותן הקשר עם קהל הנמצא באולם והן עם הקהל בבית אשר צופה ביצירה בשידור חי. 

תנו הצצה בלו״ז - יש מלא דברים - תבינו מה בא לכם לראות מהתיאטרון ומה בא לכן לראות מהבית. חיבוק. 

לרכישת כרטיס משולב לכל הפסטיבל\

לרכישת כרטיס ליום חמישי

לרכישת כרטיס ליום שישי

לרכישת כרטיס ליום שבת- playground

 

לא מכניסה את זה לLIVE - ג׳ייסון דנינו הולט (קרא עוד)

מופע הוידויים המצליח של ג׳ייסון דנינו הולט עושה אקספרמנט חד פעמי - פורמט חדש במיוחד עבור הפסטיבל. וידויים אחד על אחד. קהל אחד פרפורמר אחד. תא הוידויים הכי אינטימי והכי פומבי שיכול להיות. 

למה לבוא לתיאטרון : כדי להכנס לתא הוידויים. אחד על אחד. הכי קרוב שאפשר. 

למה לראות מהבית : כי נעים לראות אנשים מתערטלים רגשית בעודך מתחת לשמיכה בעיצומו של הסתיו. 


Need Some Body - מירי סגל ומיה מגנט (קרא עוד)

שני אווטרים אנושיים ניצבים על במה ומציעים את עצמם לשליטה דרך הרשת. כל זוג מפעילים יקבלו 10 דקות להפעיל את האווטרים דרך אתר הפסטיבל, לעשות כל מה שירצו ולבחון את גבולות ההעזה באמצעות האווטרים, הגופים החדשים שלהם.

למה לראות מהבית : כי רק מהבית אפשר להפעיל את האווטרים. ועוד באנונימיות מוחלטת. ועוד רוצים שתלכו עם זה ממש ממש רחוק. סיבה מעולה. 

למה לראות את מהתיאטרון : כי להיות עדים לנועזות של המפעיל האנונימי זה חזק בטירוף. מסוג האירועים ש״היית צריך להיות שם בשביל להבין בדיוק מה קרה״. 


Playground (קרא עוד)

מופע מאולתר למוזיקאים ורקדנים - אווירה של גג וגו פרוז על הגוף - יהיה לוהט ברמות של כלה שנשרפה לה השמלה והיא ממשיכה בכל זאת לעבר בחיר ליבה.  

 

למה לבוא לראות את זה בתיאטרון : כי זה מופע שהוא פאקינג מסיבה מדהימה. ותהיה שקיעה. ובריזה של מופע גג. ובירות. 

למה לראות את זה מהבית : כי הם יהיו מחוברים לגו פרוז - וממש לא בטוח שלראות את זה מהתיאטרון יעביר את נקודת המבט של מצלמה על רקדן...